22 lipca, 2024

Badminton Lider Wieliczka

Strona sekcji badmintona

Debiut Badminton Lider Wieliczka w II Lidze PZBad – 27 XI 2021 – Stróża

1 min read

27 listopad 2021 w Stróży drużyna Badminton Lider Wieliczka zadebiutowała w II Lidze badminton PZBad.

Drużyna w składzie: Magdalena Szczepanik, Zuzanna Kojda, Karolina Neska, Kamil Kasperek, Michał Nagły, Mateusz Kacprzak, Arkadiusz Wójcik oraz Zbigniew Kacprzak

Pierwszy mecz w lidze z młodą drużyną UKS KsBad Kraków zakończył się Naszym zwycięstwem 6:1, punkty zdobyli w grze pojedynczej Mateusz Kacprzak oraz Magdalena Szczepanik, w grach podwójnych Mateusz w parze z Kamilem Kasperkiem, Arkadiusz Wójcik i Zbigniew Kacprzak oraz Magdalena Szczepanik z Zuzanną Kojda, w grze mieszanej Karolina Neska oraz Zbigniew Kacprzak.

Drugi mecz z doświadczoną drużyną TKKF Uklejna Myślenice zakończył się porażką 6:1. Ważne że ostatnie słowo w sobotnim turnieju należało do Badminton Lider Wieliczka, a właściwie do Magdy Szczepanik i Karoliny Neska, które po pasjonującym spotkaniu wygrały 2:1 grę podwójną kobiet, zdobywając jedyny punkt w tym meczu na Nas.

Całe spotkanie pomimo wysokiej porażki, daję na zwycięstwa w kolejnych meczach, bardzo wyrównane pojedynki w singlu rozegrali Magdalena Szczepanik, Michał Nagły oraz Mateusz Kacprzak oraz Michał i Mateusz w deblu.

Bilans Naszego debiutu w lidze to 3pkt z bilansem 7:7

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, gratulujemy zwycięstw i życzymy sukcesów w całych rozgrywkach.

Copyright Badminton Lider Wieliczka © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.