XI OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA o Puchar Wójta – 15.03.2026 – Pleśna
1 min read
W niedzielę 15 marca 2026 odbył się XI Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Wójta gminy Pleśna.
W turnieju uczestniczyło 6 zawodników Badminton Lider Wieliczka: Iga Grochot, Paulina Hebda, Emilia Janusz, Maria Kurdas oraz Szymon Kogut i Wojciech Nakielny.
Na podium stanęli: debiutujący Wojtek, Szymon oraz Paulina.
Wszystkim gratulujemy udziału i walki o każdy punkt.
Udział w lidze współfinansowany ze środków Powiatu Wielickiego oraz Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka.