Badminton Lider Wieliczka

Strona sekcji badmintona

XI OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA o Puchar Wójta – 15.03.2026 – Pleśna

1 min read

W niedzielę 15 marca 2026 odbył się XI Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Wójta gminy Pleśna.

W turnieju uczestniczyło 6 zawodników Badminton Lider Wieliczka: Iga Grochot, Paulina Hebda, Emilia Janusz, Maria Kurdas oraz Szymon Kogut i Wojciech Nakielny.

Na podium stanęli: debiutujący Wojtek, Szymon oraz Paulina.

Wszystkim gratulujemy udziału i walki o każdy punkt.

Udział w lidze współfinansowany ze środków Powiatu Wielickiego oraz Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka.

 

Copyright Badminton Lider Wieliczka © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.